Ingos apartamentai Palanga
Apartamentai 24 Palanga
Apartamentai Old Vilnius Vilnius
LT - apartamentai RU - апартаментны EN - apartamentai DE - Appartements

Apartamentai Vilniuje

Apartamentai mėgstantiems komfortą, atsipalaidavimą ir puikią aplinką.

Mūsų apartamentai yra pačioje Vilniaus širdyje – mažiau nei 10 minučių kelio iki istorinio miesto senamiesčio, modernių verslo ar prekybos centrų, teatrų, muziejų, restoranų ir kitų vietų puikiam jūsų laisvalaikiui praleisti pamatant tiek dieninį tiek naktinį Vilniaus gyvenimą.

Nors apartamentai yra pačiame Vilniaus centre, čia esate atokiau nuo miesto šurmulio, nes apartamentų langai nukreipti į uždarą vidinį kiemą.

Apartamentuose yra du kambariai: miegamasis ir valgomasis, sujungtas su virtuve. Jūsų patogumui įrengta atskira rūbinė, kurioje rasite ne tik daug vietos rūbams pasidėti,  bet ir lyginimo lentą bei lygintuvą, o vonios kambaryje instaliuotą skalbimo mašiną. Miegamajame naktį praleisti gali 3 asmenys – jame stovi viena dvigulė ir viena viengulė lovos. O jaukiai įrengtame valgomajame yra sofa-lova, kurioje gali ilsėtis du asmenys. Virtuvėje įrengta visa reikalinga buitinė technika, o didelis valgomasis stalas ne tik jaukioms šeimos vakarienėms, bet puikiai tiks ir jūsų darbui.

Jūsų patogumui įrengta kabelinė televizija įvairiomis kalbomis, radijo imtuvas su vieta Iphone pajungimui, Wifi, neribojant prijungiamų prietaisų kiekio.


Warning: include(/home/priejuros/domains/priejuros.lt/public_html/include-info-lentele.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/priejuros/domains/goto.lt/public_html/index.php on line 236

Warning: include(): Failed opening '/home/priejuros/domains/priejuros.lt/public_html/include-info-lentele.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/priejuros/domains/goto.lt/public_html/index.php on line 236
+370 687 29559 rent@rbbaltic.lt Goto.lt